Jak postupujeme při tvorbě nových webových stránek?

Prvotní seznámení, potřeby a cíle

Při první online schůzce se budeme ptát na vaše cíle a vize. Sestavíme vám podrobnou analýzu vašeho podnikání, konkurence, zákazníků. Nastavíme si přesná pravidla komunikace. Zjistíme si informace o vaší značce a jak si vede na trhu.

NÁVRH DOMÉNY A klíčových slov

Navrhneme vám název domény, pokud ji nemáte a navrhneme vhodná klíčová slova, která jsou velmi důležitou součástí celého procesu tvorby. 

tvorba drátěného modelu a šablony. PŘEDSTAVA JAK BY WEB MOHL VYPADAT

Nachystáme vám šablonu na míru. Formou drátěného modelu váš web vyladíme tak, aby web fungoval na jedničku. Fonty, barvy, ikony apod.

tvorba toho nejdůležitějšího což je obsah webu

Doporučíme a upravíme vámi dodané texty tak, aby byly pro návštěvníka zajímavé a přehledné. Prostě Cool! Tato sekce je velmi důležitá a zabere vždy nejvíce času.

testování webu a zaškolení administrátora

Provedeme testování, jak web funguje v online prostředí. Jak na něj reagují návštěvníci. Implementujeme statistiky Google Analytics. Zaškolíme vás v jednoduché administraci webu. 

seo optimalizace a implementace do vyhledávačů google a seznam 

Doplníme všechny potřebné prvky do kódu webu pro vyhledávače. Váš web bude dohledatelný a vidět. 

sociální sítě a jejich propojení s webem

Pokud využíváte sociální sítě, navrhneme jejich propojení. Pokud ne, stejně vám jejich používání doporučíme. Váš nový web musí být vidět. Stejně tak vaše značka.

web spouštíme a předáváme 

Ještě jednou vše kontrolujeme. Responzivitu, funkčnost, napojení na sociální sítě, klíčová slova apod. Web se spouští a již se ním můžete chlubit. Web získává první návštěvníky.

jsme v kontaktu a sledujeme váš web

Po předání nového webu ho stále několik měsíců sledujeme a případně doladíme detaily nebo doplníme ještě drobné změny. Na tom, aby váš web fungoval nám záleží.

za šest měsíců se s vámi spojíme 

Po určité době se s vámi spojíme a ptáme se, zda je vše v pořádku. V případě, že váš administrátor s plněním webu má nějaké komplikace, rádi pomůžeme. Nebo si dále nastavíme smluvní plnění a o webové stránky se vám budeme starat i do budoucna my.

Zaujali jsme vás?

V případě, že vás naše nabídka zaujala, prosíme o vyplnění  poptávkového formuláře, kde nám detailně popište vaši představu.
Pokud představu nemáte, nechte to na nás a domluvte si s námi konzultaci
agentura@fooe.cz
© 2022 ♥ FOOE s.r.o. | IČ: 142 73 756 | Spisová značka: C 127540 vedená u Krajského soudu v Brně | Provozovna & vzorkovna: Na Příkopě 127, Uherské Hradiště
rocket